-
23
Jan
Improv Electronics, een dochterbedrijf van Kent Display, heeft onlangs een bijzonder product aangekondigd: het Boogie Board, een soort krijtbord van de 21e eeuw. Het Boogie Board maakt gebruik van een LCD-scherm waarop je, zonder dat daar stroom voor nodig is, kan schrijven en tekenen.
Enkel het wissen van de tekst kost stroom. Hiervoor is het Boogie Board voorzien van een horloge-batterij. De fabrikant claimt dat je het Boogie Board op één batterijlading maar liefst 50.000 kan hergebruiken.
Gezien de lage prijs van dit apparaat (slechts 30 dollar) is het goed mogelijk dat een dergelijke techniek in de toekomst het gebruik van papier drastisch zou kunnen verminderen. En dat is weer goed voor de kosten, en het milieu!
Meer informatie vind je op de website: MyBoogieboard.com.
Gerelateerde berichten:





1 reactie op “Boogie Board: digitaal kladpapier”
Hoi!
Ik zou het wel eens willen uit proberen in mijn klas. (Groep 6, basisonderwijs).
Het ziet er geweldig uit.
In maart ga ik naar het Ipon in Utrecht. Kan ik het dan ergens bekijken?
Groetjes,
Bica